شماره تلفن:      03538356411
ایمیل: info@doctorhami.com

بهترین کلینیک زیبایی در یزد

بهترین کلینیک زیبایی در یزد

در حال حاضر کلینیک های زیبایی جایگاه بسیار مهمی در بین علاقمندان به زیبایی پیدا کرده است. بنابراین انتخاب یک دکتر زیبایی خوب، دغدغه بزرگ مراجعه کنندگان به این کلینیک هاست. بهترین کلینیک زیبایی در یزد کجاست و چه ویژگی هایی دارد؟ بهترین دکتر زیبایی یزد را چگونه انتخاب کنیم؟ و… . اگر برای شما هم چنین سوالاتی پیش آمده یا قرار است به کلینیک زیبایی در یزد مراجعه کنید، حتما تا انتهای این مطلب از سایت دکتر احسان حامی فرد را مطالعه نمایید؛ تا بهترین کلینیک زیبایی را انتخاب نمایید.

بدیهی است زمانی که نیاز به خدمات درمانی و زیبایی داریم به دنبال بهترین دکتر زیبایی باشیم. چرا که مراجعه به مراکز غیر بهداشتی و غیر تخصصی ممکن است سلامتی ما را به خطر بیاندازد و آثاری بر چهره یا بدن به جا بگذارد که غیر قابل جبران است.

بهترین پزشک زیبایی در یزد چه خدماتی ارائه می دهد؟

کلینیک های زیبایی معمولا زیر نظر یک متخصص فعالیت می کنند و خدمات زیادی در زمینه سلامت پوست ومو، خدمات درمانی، خدمات زیبایی و لیزرموهای زائد ارائه می دهند.
در کلینیک زیبایی دکتر حامی انوع خدمات زیبایی از جمله بوتاکس، نانوفت، بلفاروپلاستی، جوانسازی پوست، اصلاح فرم بینی، اصلاح نواقص صورت و… ارائه داده می شود.

هدف اصلی بهترین دکترزیبایی در یزد باید هدیه کردن زیبایی طبیعی و سلامت روحی و جسمی به بیمار خود باشد ، امروزه بسیاری از افراد به زیبایی خود اهمیت می دهند و به دنبال راهی برای کند کردن روند پیری و زیباتر شدن خود هستند.

ویژگی های بهترین کلینیک زیبایی در یزد

• برخوردار بودن از تجهیزات روز دنیا و محیطی آرام و استریل
• کادر درمانی آن در خدماتی که ارائه می دهند تخصص لازم داشته باشند.
• پرسنل آن برخورد مناسبی با مراجعین داشته باشند و بتوانند آنها را به درستی راهنمایی کنند.

بهترین کلینیک زیبایی در یزد

بهترین دکتر زیبایی در یزد چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

بهترین دکتر زیبایی یزد

  • متوجه نیاز بیمار ، توانا ، همراه ، مشاور ، صمیمی ، و اطمینان دهنده

  • با توجه ، دل نگران ، با قابلیت ، دلسوز ، بی‌پروا ، خلاق ، دارای مهارتهای ارتباطی قوی

  • خونسرد ، تسلی دهنده ، مدارا کننده ، با وجدان و وظیفه شناس ، همراه ، و صاحب کمال و معرفت

  • کاوشگر ، دارای توانایی مباحثه و مناظره ، قاطع ، حساس و دقیق

  • پیرو اصول اخلاقی ، دارای حس یکدلی ، کارآمد ، بردبار ، مشتاق و پرانرژی

  • دارای رفتار دوستانه ، باوفا نسبت به بیمار ، انعطاف پذیر

  • روشنفکر ، محقق ، منصف ، دارای اطلاعات مفید

  • آماده یادگیری ، شنونده خوب و وظیفه شناس

دکتر حامی دارای مدارک متعدد زیبایی در سطح بین المللی می باشند. از جمله افتخارات ایشان کسب مدارک :
IMA دبی 
DASIL در شانگهای چین
WCOCD
مدرک زیبایی از AADA
IMCAS و…
انجام بیش از 1200 نانوفت (تزریق چربی نانو) و بیش از 400 بلفاروپلاستی توسط دکتر حامی فرد از موارد قابل توجه و رکوردار در این حرفه به حساب می‌آید. ایشان همچنین در طول این سالها در کنگره ها و همایش های بزرگ زیبایی در کشورهایی مثل فرانسه، سوییس ، اسپانیا و… حضور داشتند. و در حال حاضر در استان یزد، قطب پزشکی ایران مشغول به فعالیت هستند.

از آنجا که بهترین کلینیک زیبایی در یزد باید مجهز به بهترین و جدیدترین تجهیزات باشد، همواره در تلاش هستیم تا با استفاده از تجهیزات و مواد مصرفی روز دنیا و با بهره گیری از جدیدترین متدهای روز دنیا بهترین خدمات زیبایی در استان یزد را به شما ارائه دهیم. همانطور که پیش از این گفتیم بهترین دکتر زیبایی یزد باید دارای تجارب، علم روز دنیا در زمینه زیبایی و نمونه کارهای زیبایی باشد.

برای دیدن نمونه کارهای دکتر احسان حامی فرد به صفحه نمونه کارها یا به بخش وب استوری سایت مراجعه نمایید.

نتیجه گیری

اگر برای شما مهم است که بدانید بهترین پزشک زیبایی یزد و بهترین کلینیک زیبایی در یزد کجاست، حتما با توجه به ویژگی های بیان شده در این مطلب تحقیق کرده و آن را بیابید. برای مشاوره می توانید با کلینیک زیبایی دکتر حامی تماس بگیرید و بیشتر با خدمات ما آشنا شوید.