فیلر

ترکیبات اکثر فیلرها معمولا براساس هیالورونیک اسید است.بعضی فیلرها موجود هستند که ترکیبات اصلی هیالورونیک اسید نیست.فیلرها عموما نقش پر کنندگی  دارند و حجم دهنده هستند و برخی نیز آبرسان و جوانساز هستند، فیلرها در لایه عمیق پوست تزریق میشوند و دو هفته زمان لازم است تا به فرم نهایی برسند. یک سری فیلرها ترکیبات هیالورونیک اسید دارند ولی نقش پرکنندگی‌ و حجم دهی ندارند فقط جوانساز هستند. فیلرهای زیادی با برندهای متفاوت، در بازار وجود دارد. اینکه ادعا کنیم یک نوع فیلر خاص، بهترین نوع فیلر موجود در بازار است،منطقی نخواهد بود. بهترین فیلر برای هر فرد به بودجه،تجربه و توصیه پزشک و تفاوت‌های ظریف در پوست بستگی دارد.

فیلر لب - دکتر حامی فرد

فیلر لب

فیلر زیر چشم

فیلر بینی

فیلر مو

فیلر چانه

فیلر لب

حجم دهی،فرم دهی و یا اصلاح فرم لب توسط فیلر لب انجام میشود.
حالت نهایی لب در هرفرد به:
1- فرم اولیه لب
2- کیفیت و حجم فیلر
3- تکنیک تزریق بستگی دارد.

فیلر بینی

تزریق فیلر بینی هم یک نوع رینو پلاستی بدون بیهوشی محسوب میشود که در زیبایی بینی نقش بسزایی دارد.فیلر بینی در قسمت هایی که نا منظمی و فرو رفتگی وجود دارد تزریق میشود.برای سه دسته از افراد میتوان از طریق فیلر فرم بینی را اصلاح کرد:
1- بینی های دارای انحنا یا قوز 2- بینی های دارای افتادگی 3- بینی های جراحی شده و دارای انحراف و یا شیب زیاد هستند.
*نکته:بینی های گوشتی و بینی هایی که دارای پره های بزرگ هستند با فیلر بینی تغییر نخواهد کرد.

فیلر مو

حاوی مواد مغذی مورد نیاز برای درمان ریزش مو،تقویت موهای موجود در صورت سالم بودن فولیکول مو،در فرد رویش مجدد مو را خواهیم داشت.

فیلر زیر چشم

به منظور رفع گودی تا حد کمی تیرگی زیر چشم به کار میرود.در جلسه اول یک سیسی استفاده میشود و اکثرن نیاز به ترمیم و حجم بیشتر ندارد.*نکته:بینی های گوشتی و بینی هایی که دارای پره های بزرگ هستند با فیلر بینی تغییر نخواهد کرد.

فیلرگونه،خط خنده،چانه و فک

این فیلر ها به منظور رفع نواقص و یا خوش فرم شدن صورت تزریق می‌شود.

نمونه کارهای دکتر حامی فرد

برای مشاهده نمونه کارهای موجود در سایت
نمونه کارها