شماره تلفن:      03538356411
ایمیل: info@doctorhami.com

تزریق ژل چانه و اصلاح طبیعی فرم چانه

docotorhami-article-skin-enemies-3

این روز‌ها، زیبایی با تغییرات زیادی رو به رو شده و خانم‌ها از ابزار‌های متفاوت استفاده می‌کنند تا بتوانند زیباتر از آنچه که هستند جلوه کنند. اصلاح فرم صورت از جمله خط چانه با تزریق بوتاکس می تواند نقش زیادی در زیبایی چهره شما داشته باشد. گونه ها یکی از معیارهای زیبایی صورت هستند و به صورت طبیعی قوس‌ گونه‌ای که بخشی از استخوان گونه است، موجب برجستگی گونه ها می شود. در ادامه روش ایمن که برای اصلاح طبیعی فرم گونه یا چانه به صورت کاملا استاندارد طبق متدهای روز دنیا در کلینیک دکتر حامی انجام می شود، آمده است.

موضوعی که در این نوشتار مورد بررسی قرار خواهد گرفت، این است که فیلر چانه چیست؟ و تزریق ژل چانه چه مزایایی دارد. این روش یکی از جدیدترین روش‌ها برای اثرگذاری و بهبود زیبایی صورت خانم‌هاست. چنانچه اطلاعات زیادی در این حوزه نداشته و می‌خواهید با تزریق ژل به چانه، زیبایی خود را تحت تأثیر قرار داده و احساس رضایتی که از چهره‌تان دارید را افزایش دهید، پیشنهاد می‌کنیم ادامه این متن را از وبلاگ دکتر حامی فرد مطالعه نمایی

مزیت‌های فیلر چانه چیست؟

هر عمل زیبایی که بر روی صورت انجام می‌گیرد، باید فواید و مزیت‌هایی داشته باشد. از آنجایی که تزریق ژل چانه تأثیرات مثبت زیادی در صورت و چهره از خود به جای می‌گذارد، برخی خانم‌ها به دنبال آنند تا از فواید این روش به نحو احسن استفاده کنند. از جمله مزیت‌هایی که تزریق ژل در ناحیه چانه با خود به همراه دارد، می‌توان موارد زیر را مثال زد.

کسانی‌ که گونه های برجسته دارند، به صورت ارثی، اسکلت صورتشان به این شکل فرم گرفته است در بعضی افراد استخوان‌های گونه به میزان کافی رشد نکرده و بنابراین گونه های پهن و بی‌حالتی دارند.

از طرفی در بعضی افراد با بالا رفتن سن گونه فرمی افتاده به خود می گیرد و حالت برجسته بودن خود را از دست می‌دهد. نتیجه این تغییرات افتادگی ناحیه کنار فک و ایجاد خط‌ها و چین‌هایی در قسمت لب و بینی است. بنابراین یکی از مسائلی که در زمان جوان‌سازی صورت به آن توجه ویژه‌ای مبذول می‌شود، جبران حجم از دست رفته و اصلاح طبیعی فرم گونه است.

حجم کم گونه باعث می‌شود تا صورت صاف به نظر بیاید و از انحناهای طبیعی گونه‌های پر که  به صورت جوانی و شادابی می‌بخشند، محروم گردد. به علاوه بخش میانی گونه از پلک پایین حمایت می‌کند و در بسیاری از موارد برجسته و حجیم کردن گونه در از بین رفتن پف زیر چشم مؤثر است.

اصلاح فرم چانه

جالب است بدانید در صورت‌های زیبا، یک نسبت طلایی بین اجزای مختلف آن چهره وجود دارد. زیباترین چانه ها، آن هایی هستند که این نسبت را دارا باشند یا نزدیک به آن باشند.

فرم دهی چانه

در چهره‌های زیبا و ایده‌آل در یک نمای نیم‌رخ، خط عمودی که از کنار لب پایین شما کشیده می‌شود باید به چانه شما برسد. اگر نوک چانه عقب‌تر از این خط باشد، آن وقت است که چانه شما عقب‌تر از حالت ایده‌آل است. و باید برای اصلاح آن دست به کار شد.

اصلاح طبیعی فرم صورت

اصلاح طبیعی فرم گونه یا چانه در دنیا این روزها طرفداران زیادی پیدا کرده است و روش های متفاوتی برای زیباتر کردن گونه وجود دارد. داردکه یکی از آن‌ها تزریق ژل چانه است. البته برای آنکه بهترین نتیجه از انجام این عمل به دست آید، باید تزریق به وسیله متخصصین این حوزه انجام شود.

چگونه چانه خود را برجسته کنیم؟

مطمئن ترین روش، استفاده از ژل های هیالورونیک اسید (Hyaluronic acid) است. به این دلیل که این ماده در بافت پوست هر نقطه بدن و در همه نژاد‌ها وجود دارد. اسید هیالورونیک فضای بین الیاف کلاژن و الاستین را پر می‌کند، آب را در پوست نگه داشته و حجم پوست را حفظ می‌کند.

با افزایش سن هم این ماده رفته رفته کاهش می یابد و به عبارت دیگر، راز جوان ماندن پوست وجود این ماده در بدن می باشد، با تزریق این ژل در فضاهای خالی می توان این خطوط را اصلاح کرد و از سوی دیگر به دلیل عدم ماندگاری دائم پس از گذشت ۶ الی ۱۸ ماه به تدریج جذب بدن و سپس دفع خواهد شد، همچنین اگر از فرم ایجاد شده راضی نباشید پس از گذشت چند روز می توان با تزریق هیالورونیداز(Hyaluronidase) کل تاثیر ژل را از بین برد و به حالت قبل بازگرداند.

کته آخر و مهم ترین اصل در اصلاح طبیعی فرم صورت ، کیفیت ژل های تزریق شده است در حال حاضر در بازار ایران ژل های بسیاری موجود است که مورد تایید وزارت بهداشت نمی باشند (فراموش نکنید که استانداردهای وزارت بهداشت در خصوص کالاهای وارداتی بسیار سخت گیرانه می باشد و کالایی که تاییدیه وزارت بهداشت را دارد یقینا مورد اطمینان خواهد بود) در بین ژل های تایید شده از سوی وزارت بهداشت ژل های آسیایی و اروپایی قرار دارند که در این مرکز ژل های آسیایی تزریق نمی شوند (این ژل ها به نسبت ژل های اروپایی قیمت فوق العاده ارزان تری حتی گاها تا نصف قیمت دارند).

عکس تزریق ژل به چانه

یکی از مواردی که به افراد کمک می‌کند تا متوجه تغییرات قبل و بعد از تزریق ژل در ناحیه چانه شوند، مشاهده عکس تزریق ژل به چانه است. با تماشای این عکس‌ها که تعداد آن‌ها نیز در گوگل کم نیست، می‌توانید متوجه شوید که اثربخشی و تأثیرگذاری این روش تا چه حد است و چگونه باعث زیباتر شدن چهره افراد می‌شود. البته به غیر از این روش، برخی پزشکان حرفه‌ای، می‌توانند عکس شما را بعد از تزریق با برخی نرم‌افزار‌ها طراحی کرده و در اختیارتان قرار دهند. این راهکار نیز می‌تواند کمک خوبی برای گرفتن بهترین تصمیم باشد.

بهترین مارک ژل برای تزریق صورت

برای اصلاح فرم چانه و خط چانه از برندهای معتبر که در داخل ایران نمایندگی دارند می توان به ژل ژوویدرم ساخت لابراتوآر آلرگان امریکا، ژل ریستیلن ساخت کشور سوئیس، Stylage ساخت کشور فرانسه و Teosyal ساخت کشور سوئیس اشاره کرد که این کمپانی ها با تکنولوژی ریز ذرات اقدام به ساخت ژل می کنند که فرم آن بسیار طبیعی و غیرقابل تشخیص است.

بهترین ژل برای تزریق چانه

اگر به مراکزی که اعتبار بالایی داشته و از حضور یک متخصص ماهر تزریق ژل گونه برای صورت کشیده بهره می‌برند، مراجعه کنید، شک نداشته باشید که بهترین ژل برای تزریق چانه به کار گرفته می‌شود. معمولاً متخصصان این حیطه، تجربه و مهارت بالایی در انتخاب بهترین ماده داشته و ژل‌هایی به کار گرفته می‌شود که موجب بروز حساسیت در بدن انسان نشده و فرم چانه به بهترین شکل ممکن اصلاح شود.

فیلر چانه چقدر ماندگاری دارد؟

سؤال مهمی که باید به آن پاسخ داده شود این است که فیلر چانه چقدر ماندگاری دارد؟ متقاضیان انجام این عمل زیبایی باید بدانند که این روش یکی از روش‌های دائمی اصلاح فرم چانه نیست و ماندگاری و دوام آن با توجه به کیفیت ژل متفاوت می‌باشد. به هر جهت، خوب است بدانید که ماندگاری این ژل‌ها بین ۹ تا ۱۸ ماه است و بعد از این بازه زمانی باید برای تکرار تزریق، مجدداً اقدام کرد. البته این ماندگاری در افراد مختلف متفاوت بوده و در برخی ممکن است بیشتر و یا کمتر از بازه زمانی ذکر شده باشد.

هزینه تزریق ژل چانه و گونه

هزینه تزریق ژل برای اصلاح فرم چانه و گونه به میزان ژل و همچنین کیفیت و برند ژل می باشد. معمولا برای گونه ها مجموعا بین یک الی دو سی سی ژل هیالورونیک اسید نیاز است.

چند سی سی ژل برای چانه لازم است؟

برای چانه هم معمولا به یک سی سی ژل هیالورونیک اسید است.

چند سی سی ژل برای گونه نیاز است؟

شاید این سؤال برای شما هم پیش آمده باشد که چند سی سی ژل برای گونه نیاز است؟ در پاسخ باید گفت که برای گونه هم معمولاً به یک سی سی ژل هیالورونیک اسید است.

تزریق ژل گونه طبیعی

افرادی که می‌خواهند با تزریق ژل گونه طبیعی، زیباتر به نظر آیند باید به این موضوع توجه داشته باشند که میزان ژل، می‌تواند بر روی نتیجه کار تأثیر مستقیم داشته باشد. اگر میزان ژل تزریق شده کم باشد، نتیجه مطلوبی بروز نکرده و اگر میزان آن زیاد باشد، چهره، غیر طبیعی به نظر خواهد آمد.

جمع بندی

موضوعی که در این متن در مورد آن بحث کردیم، تزریق ژل چانه بود. اصلاح فرم چانه، زیباتر کردن صورت، فرم دهی به چانه و ایجاد یک فرم طبیعی در صورت از جمله فواید این روش می‌باشد. برای کسب اطلاعات مختلف در این حوزه، می‌توانید به روش‌های متفاوتی اقدام کنید شما می توانید به سایت دکتر حامی فرد مراجعه کنید. برای مشاوره می توانید از یکی از روش های درج شده در صفحه تماس با ما استفاده نمایید.