شماره تلفن:      03538356411
ایمیل: info@doctorhami.com

مدلینگ صورت بدون جراحی

مدلینگ صورت یزد

آیا چنین تیتری درست است؟ آیا مدلینگ صورت بدون جراحی امکان پذیر است؟ جواب این سوال ها “بله” است. مدلینگ صورت فرآیندی بدون جراحی است که برای زاویه سازی صورت زنان و مردان در همه سنین انجام می گیرد. هدف این روش رسیدن به یک هارمونی در گونه ها، چانه، بینی، لب ها و خط فک است. اگر به مدلینگ صورت و زاویه سازی صورت بدون جراحی و عوارض بعد از آن فکر می کنید، حتما تا آخر این مطلب از سایت دکتر حامی فرد با ما همراه باشید.

هدف از انجام مدلینگ صورت چیست؟

مثلث طلایی صورت شامل چانه ، بینی و گونه ها می باشد. همچنین از عوامل اساسی پروفایل صورت می توان به شکل ، اندازه اسکلت و بافت نرم اشاره کرد.تقارن در پیشانی ، بینی ، گونه ها و چانه موجب زیبایی در چهره فرد می شود. برای کمک به قرینه سازی و ایجاد تعادل در صورت عمل زاویه دار کردن فک و صورت انجام می شود.

پروسه های قبل از شروع مدلینگ صورت

در طول اولین مشاوره هایی که در کلینیک دکتر حامی دریافت می کنید، درباره تمایلات و اهداف مربوط به زیبایی شما صحبت خواهد شد. سابقه پزشکی شما بررسی می شود و درمان های جایگزینی که می توانند برای شما به کار برده شوند، مورد بحث قرار می گیرند. از آنجایی که در مدلینگ صورت از هیچ جراحی ای استفاده نمی شود، پروسه آن فقط چند دقیقه طول خواهد کشید و بعد از آن می توانید به زندگی روزمره تان برگردید.

آمادگی برای مدلینگ صورت

معمولا قبل از انجام هر عملی، باید نکاتی را رعایت کنید که به اندازه خود عمل مهم هستند. در ادامه به این موارد اشاره خواهد شد:

  • انجام معاینه و بررسی توسط پزشک انجام می پذیرد.
  • تا 2 یا 3 هفته قبل از جراحی از استعمال دخانیات و نوشیدنی های الکلی خودداری نمایید.
  • از مصرف داروهای گیاهی و آسپرین و دارو های ضد التهابی خاص اجتناب کنید.
  • خودداری از مصرف برخی دارو های خاص یا تنظیم دارو های در حال مصرف برای انجام عمل زیبایی چانه طبق تشخیص پزشک شما انجام می شود.
  • قبل از تزریق چربی، بهتر است استحمام کنید، تا پس از آن مشکلی نداشته باشید.
  • قبل از انجام هر یک از تکنیک ها، صورت خود را تمیز و از هرگونه آرایش پاک کنید.
  • بعد از تزریق چربی نباید به مدت یک هفته در معرض نور خورشید قرار بگیرید.
  • بعد از انجام تکنیک های مدلینگ از رفتن به سولاریوم خودداری کنید.

تکنیک های موجود برای زاویه دار کردن و مدلینگ صورت

روش های مختلفی برای مدلینگ و زاویه سازی صورت وجود دارد که تزریق فیلر یکی از پرطرفدارترین روش هاست. در ادامه به اختصار به توضیح هریک می پردازیم.

فیلر گونه

یکی از بارزترین ویژگی هایی که یک مدل دارد، استخوان های گونه مشخص و عالی است. هر چه سن افراد بالا می رود، حجم گونه هایشان نیز کم می شود و در قسمت هایی که اصلا زیبا نیست، مانند خط فک یا گردن، این حجم انباشته می گردد. متخصصین به این منظور، مدلینگ صورت به وسیله فیلرهای مختلف را پیشنهاد می کنند. این فیلرها برای مشخص تر کردن گونه ها و اضافه کردن حجم استفاده می شوند و منجر به برجستگی صورت می شوند.

ژل گونه یزد

مراجعه کننده های جوانتر می توانند فقط از یک فیلر بهره ببرند، در حالی که برای مراجعه کنندگان مسن تری که قصد دارند جلوی پروسه بالا رفتن سنشان را بگیرند، ممکن است از ترکیب فیلرها یا حتی جراحی استفاده شود. به عنوان یک راه حل همیشگی، ما پیوند چربی را پیشنهاد می کنیم. هر درمانی مزایا و خطرات خودش را دارد و پزشک درباره همه این عوامل با شما صحبت خواهد کرد. هدف از مدلینگ صورت، بهبود ویژگی های صورت است تا همه اجزای صورت در هارمونی و توازن کامل با یکدیگر قرار بگیرند.

فیلر چانه در یزد

فیلر چانه و خط فک

چانه و خط فک ویژگی های صورت ما را تنظیم می کنند و نقشی اساسی در شکل دادن به صورت ما دارند. اصلاح یک چانه لاغر یا خط فک ضعیف می تواند تناسب صورت و حتی ظاهر یک غبغب آویزان را بهبود ببخشد. تزریق ژل چانه انتخاب خوبی برای به دست آوردن نتیجه ای دقیق و اصلاح فرم چانه به صورت طبیعی هستند و می توانند بدون هیچ جای زخم، عوارض یا دوره نقاهتی، چانه و خط فکی مشخص تر را برای ما فراهم سازند.

مدلینگ بینی

با اینکه هیچ کس نمی تواند نتایج عالی و دائمی عمل زیبایی بینی را انکار کند، اما جراحی برای همه مناسب نیست. برخی افراد ترجیح می دهند به دلایل مختلف جراحی نکنند. در این مواقع، یک پروسه بدون جراحی به بیماران پیشنهاد می شود که می تواند نگرانی های بیمار را برطرف سازد و آنها را به اهداف زیبایی شان نیز برساند. مشکلات بیماران در این زمینه معمولا عبارتند از وجود یک برآمدگی روی بینی، فرورفتگی روی بینی، یک زخم، نوعی بی قاعدگی در صورت که از جراحی بینی قبلی حاصل شده است یا سر پهن بینی. همه این مشکلات می توانند از طریق یک پروسه بدون جراحی به وسیله تزریق فیلر بینی برطرف شوند.

نکاتی مهم درباره مدلینگ بینی

قطعا این پروسه های بدون جراحی محدودیت هایی نیز دارند. این روش ها نمی توانند بینی را کوچکتر کنند، اما قادرند تعادل بهتری بین برآمدگی بینی و سر آن ایجاد کنند تا در نهایت از نظر زیبایی شناسی، بینی رضایت بخش تری داشته باشید. این روش ها نمی توانند مشکلات تنفسی را بهبود ببخشند و همچنین قادر نیستند انحراف تیغه بینی را پنهان کنند. این مشکلات از طریق جراحی برطرف می شوند. علاوه بر این ها، یک پروسه بدون جراحی برای بینی، موقت است و تاثیر آن بسته به نوع و کیفیت فیلر استفاده شده، فقط برای 6 تا 24 ماه می ماند. این پروسه ممکن است نیاز به تکرار داشته باشد یا شاید بیمار بعد از مدلینگ بینی با استفاده از فیلر، تصمیم بگیرد که برای تاثیرات دائمی تر، زیر تیغ جراحی برود.

تزریق فیلر بینی در یزد
تزریق ژل لب در یزد | فیلر لب در یزد

فیلر لب

هر نوع بهبودی که برای لب خود در نظر دارید، از طریق انواعی از پروسه های بدون جراحی و عمل های جراحی فراهم می شود. در پروسه های بدون جراحی برای لب از انواع فیلرها استفاده می شود. برای کسانی که به دنبال نتایج طولانی مدت هستند، پیوند چربی به لب ها پیشنهاد می شود. اگر لب ها خیلی باریک هستند، پیشنهاد ما لیفت لب بالا یا لب پایین است. در این تکنیک از آرامبخش یا بیهوشی عمومی استفاده می کنند و به واسطه آن لب های برجسته تری خواهید داشت.

بوتاکس

بوتاکس یکی دیگر از تکنیک های مدلینگ صورت بوده که با فلج کردن عضلات ناحیه مورد نظر به درمان و از بین خطوط اضافی پوست می پردازد و موجب طراوت و شادابی صورت خواهد شد.در این روش ابتدا پزشک آناتومی صورت را از لحاظ برجستگی، شکل و اندازه فک بررسی می کند. برای انجام این روش، پزشک از بوتاکس برای کاهش اندازه ی عضلات بزرگ فک استفاده می کند. با تزریق ژل به این عضلات، ساختار بزرگ چانه، موقتا کوچک شده و باعث ایجاد خط فک ظریف تر و زنانه تر در صورت می شود.

این روش نیاز به بیهوشی ندارد و دوره ی نقاهت ندارد.

بعد از انجام زاویه سازی با بوتاکس شما می توانید بلافاصله فعالیت های روزانه خود را انجام دهید.ماندگاری این روش حداقل سه ماه است و بعد از آن باید برای حفظ ظاهر زیبا و زنانه مجددا به پزشک مراجعه و تزریق را تکرار کرد.

لیفت با نخ

با افزایش سن تولید پروتئین های صورت که شامل کلاژن و الاستین می شوند به تدریج کاهش یافته و سبب پژمردگی پوست خواهند شد. با افتادگی پوست صورت شادابی خود را از دست داده و به اعتماد به نفس فرد خدشه وارد می کند. لیفت با نخ را می توان یکی از کاربردی ترین روش ها برای رفع عوارض ناشی از افزایش سن دانست. این روش کاملا غیرتهاجمی بوده و برش و بخیه ای در پی نخواهد داشت.

همچنین پس از لیفت با نخ نیاز به استراحت و گذراندن دوران نقاهت نیست. لازم به ذکر است نخ های مورد استفاده در این روش کاملا جذبی بوده و پس از درمان ردی از آن ها باقی نمی ماند. برای ایجاد شکل V در صورت نیز می توان از روش لیفت صورت با نخ استفاده کرد. در این روش، نخ به داخل گونه ها و چانه تزریق می شود و اثر سفت کنندگی و لیفت را به جای بگذارد. انجام این روش چانه ای نوک تیز و خوش فرم به همراه فکی کاملا برجسته در صورت ایجاد خواهد کرد.

تزریق چربی

از دست رفتن حجم برخی از نواحی صورت عارضه ایست که با افزایش سن با آن مواجه می شویم. این موضوع کمی نگران کننده به نظر می رسد و در روحیه افراد تاثیرگذار است. کاهش حجم صورت بیشتر در بخش میانی آن و نواحی زیر چشم ظاهر می شود. اما امروزه با تزریق چربی می توان نسبت به رفع این عارضه اقدام نمود. لازم به ذکر است چربی مورد استفاده در این روش برگرفته از بدن خود فرد بوده و به همین دلیل سازگار با بدن می باشد.

به همین دلیل احتمال بروز عوارض یا پس زدن آن وجود ندارد. توجه داشته باشید که نتایج تزریق چربی به صورت دائمی نیست و پس از مدتی جذب بدن می شوند.برای اصلاح چانه کوچک و عقب بردن فک، از تزریق چربی استفاده می شود. فرم دهی صورت با تزریق چربی در بهبود ظاهر و ایجاد تعادل در چهره کمک می کند.پزشک برای انجام زاویه سازی با چربی در جلسه، کیفیت پوست، حجم چربی و ساختار استخوانی صورت را بررسی می کند تا بهترین نتیجه حاصل شود.

نتیجه گیری

اگر شما از انجام جراحی و دوران نقاهت و عوارض آن ترس دارید می توانید با استفاده از تکنیک های بدون جراحی مدلینگ صورت، به ترکیبی بسیار زیبا از صورت خود دست پیدا کنید. و زاویه سازی صورت به شکل طبیعی را داشته باشید. توجه داشته باشید که نتیجه ی نهایی بستگی به عوامل بسیار زیادی مثل توانایی پزشک و توجه شما به توصیه های اوست. در کلینیک دکتر حامی مدلینگ صورت با استفاده از آخرین متدهای روز دنیا انجام می شود. هر گونه سوالی در این مورد دارید می توانید با ما تماس بگیرید.